Yazıcı Kiralama Hizmetleri

  YAZICI KİRALAMA HİZMETLERİ

  Bu hizmetimiz ile baskı sistemleri ile ilgili çözümlere satın almak yerine uzun vadeli kiralama ile sahip olabilirsiniz.
  Böylece;
  Sistemin tüm maliyetini bir seferde ödemek yerine, kurumunuzun bütçesini zorlamayacak uygun bedelli kiralar halinde ödeyebilirsiniz.
  Bütçe kısıtlamaları yüzünden çözüme tam ulaşmayacak bir sistemi satın almak yerine, uygun kira bedelli ve problemlerinizi çözebilecek tam bir çözüme ulaşabilirsiniz.
  Kiralama periyodu sonunda, son geliştirilmiş yeni teknolojileri içeren yeni sistemlere kolayca geçiş yapabilirsiniz.
  Sistemin işletimi esnasında gereksinim duyulabilecek yeni aygıt eklentilerini yeni bir satın alma prosedürü işletmeden mevcut anlaşmanız gereği kolayca yapabilirsiniz.
  Kiralama sistemi ile sistemin sahibi olmadığınızdan, muhasebeleştirme işlemlerindeki karmaşık işlemler ile uğraşmanız gerekmez.

  Ücretsiz Toner ve Servis Desteğinden Faydalanın Satın alma veya kiralama yaptıktan sonra olası cihaz arızalarınız veya sarf malzemelerinizin tükenmesi durumunda satın alınan veya kiralanan fotokopi makineleri için kopya başı bakım hizmeti ile kartuş, toner, drum vb. sarf malzemelerini ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz. Üstelik stoklu çalışma modeli ile cihaz tonerini tükenmeden otomatik olarak sipariş edebilir, böylece hiçbir aksama olmadan çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. İş birliği kapsamında sağlanan kopya başı bakım hizmeti ile kullanıcı hatası hariç bütün servis talebiniz ücretsiz olarak karşılanmaktadır.